Швидка доставка. Отримаєте замовлення через 1-2 дні

Сухий корм для собак

Фильтри
Вік
Клас корму
Розмір породи
Основні інгредієнти
Особливості складу
Особливі потреби
Бренд

Сухий корм для собак — повнораціонне харчування зі збалансованими складами

Сухий корм для собак — це відмінна та повнораційна альтернатива консервам та їжі, приготованій самостійно, зі збалансованою формулою. Відомі бренди, що вже завоювали популярність, пропонують широкий вибір і різноманітні лінійки, що дозволяє організувати оптимальне харчування для тварин різних розмірів і віку, з урахуванням особливостей їх організму.

Як ідеальне рішення для повсякденного годування, сухий корм для собак є комбінацією білків, жирів та вуглеводів. Збалансовані формули передбачають доповнення у вигляді рослинних компонентів, клітковини та вітамінних комплексів, натуральних антиоксидантів та природних консервантів, корисних мікроелементів.

Асортименти сухих кормів для собак: особливості різних видів

Повноцінне та повсякденне харчування тварини, заснованої на виборі сухого раціону передбачає використання якісного та корисного корму. Широкий асортимент, який пропонують італійські та німецькі, канадські та бельгійські, українські та французькі бренди поділено на кілька категорій:

  • економ, максимально недорогі корми зі спрощеною формулою, у такому раціоні допускається вміст барвників, консервантів та підсилювачів смаку;
  • преміум клас характеризується відмінною якістю, збалансованим складом та наявністю мінералів, мікроелементів та необхідних для тварин вітамінів;
  • супер-преміум клас сухих кормів пропонує ідеальне співвідношення ціни та якості, наявність рослинних та тваринних компонентів, великий асортимент видів;
  • холістик корм є елітні раціони з ретельно проробленою рецептурою, пробіотиками і корисними вітамінними комплексами, мікроелементами.

Окремо варто виділити лінійки сухих собачих кормів, призначених для тварин, які пройшли певні медичні процедури. Завдяки широкому розмаїттю можна підібрати раціон для кастрованих і стерилізованих вихованців, в асортименті різних класів представлені і гіпоалергенні, низькокалорійні та беззернові корми, з різними розмірами гранул, вмістом і ціновою категорією.

Особливості складу сухих кормів для собак

Важливими перевагами сухого раціону є збалансованість, зручність використання та запобігання утворенню зубного каменю у вихованців. Повсякденна норма різних видів корму вказується на упаковці, таке правило стосується і складу, що дотримується всіх відповідальних виробників і спрощує підбір меню для домашнього улюбленця.

Перераховані інгредієнти, згідно з загальноприйнятими правилами, розміщуються на упаковці в порядку зниження процентного вмісту. Збалансована формула передбачає наявність білків (тварини та рослинного походження), жирів (тварин і рослинних) і вуглеводів (злакові та зернові), вітамінів і мікроелементів, антиоксидантів.

До складу якісного корму обов'язково входять консерванти природного походження, нешкідливі для тварин і забезпечують збереження смаку та корисних речовин. Всі компоненти проходять попередню обробку, найчастіше це дегідратація та подрібнення, а доповнити формулу можуть витяжки та екстракти, різноманітні корисні компоненти.

На що звертати увагу при виборі сухого корму для собак

Величезний асортимент сухих кормів, які пропонуються на українському ринку від зарубіжних та вітчизняних брендів, гостро ставить питання вибору перед власниками собак. Щоб спростити це завдання, пропонується поділ кормів на групи за призначенням, у яких можна орієнтуватися різні критерії вибору.

Розмір

Великі та мініатюрні, гігантські та середні тварини потребують різної кількості корму, при цьому у нього має бути збалансована за поживною цінністю формула. Саме такий поділ, з урахуванням різних розмірів, дозволяє забезпечити повноцінне споживання білків жирів і вуглеводів, гарантуючи задоволення потреб кожного вихованця.

Вік собаки

З віком тварини знижують рівень активності, тому актуальним залишається поділ кормів з урахуванням життєвого ритму вихованців. Асортимент пропонує різні категорії корму, для активних та малорухливих, для літніх собак та цуценят (корм для набору ваги), що допоможе підтримувати імунітет та здоровий організм будь-якого собаки.

Порода вихованця

Величезне розмаїття порід, особливо виведених штучно, потребують спеціального догляду та ретельної організації харчування. Активні собаки потребують висококалорійного корму, в окремі корми додаються спеціальні добавки для здоров'я та блиску довгошерстих порід, великим породам потрібний корм із швидким насиченням.

Окремо виробляються корми у гранулах для тварин з чутливим травленням або вихованців схильних до алергії, безглютенові або зі зниженим глікемічним індексом.

Ознаки правильного вибору: підходить сухий корм для собаки?

Підібравши корм на свій розсуд, власник може бути впевнений у такому виборі, якщо собака почувається добре і виглядає відмінно. Стабільний результат оновлення раціону при правильному виборі доповнюється поліпшенням самопочуття вихованця, зміцненням його імунітету, підвищенням активності та стабілізацією ваги.