Швидка доставка. Отримаєте замовлення через 1-2 дні

Корм для собак

Фильтри
Вік
Клас корму
Розмір породи
Основні інгредієнти
Особливості складу
Особливі потреби
Бренд

Корм для собак: асортимент Bethoven

Вибір корму для собаки має першорядне значення і не завжди можливо забезпечити повноцінне харчування за допомогою приготовленої їжі, особливо якщо йдеться про вихованця з чутливим травленням. Великий вибір кормів дозволяє підібрати збалансований раціон для дрібних порід (від 2 – 3 кг до 5 кг), середніх собак (від 5 кг до 10 – 12 кг) та більших порід вагою 18 – 20 кг і більше. При цьому представлені корми італійських, німецьких, канадських, бельгійських, французьких та українських виробників різного класу.

Класи кормів та їх особливості

Поширений спосіб класифікації корму для собак пов'язаний із кількістю м'яса у складі:

  1. Економ. Його головна відмінність — доступна ціна. І пов'язана вона із низьким вмістом м'ясних продуктів. Введення такого корму до раціону не забезпечує тварина необхідними поживними речовинами.
  2. Преміум. Характеризується великим вмістом білків тваринного походження. І ціна їх не набагато вище, тому корм користується попитом у багатьох власників собак. При виборі слід звертати увагу на складові та відсоток вмісту м'яса.
  3. Супер-преміум. Містить високоякісні, натуральні та поживні речовини. У їх складі є не тільки м'ясо, але й сорти злаків і клітковина, що легко засвоюються. Це збалансований раціон, який не потребує добавк.
  4. Холістик — це повнораціонний корм, у складі якого близько 70% м'яса. Головна особливість корму — натуральні, екологічно безпечні інгредієнти.

Склад останніх 2 класів містить додаткові компоненти, необхідні для здоров'я собаки: хондропротектори, таурин, вітаміни, корисні жири та мінерали.

Окремо варто згадати беззерновий, монопротеїновий та вегетаріанський корм для зниження харчової непереносимості у собак.

Який буває корм для собак

Багато власників собак не знають, якому корму, сухому чи вологому, віддати перевагу. Зупинимося докладніше на перевагах та недоліках кожного.

Вологий корм: консерви, паучі

Вологий корм випускається у великому асортименті в паучах та консервних банках. Ароматні шматочки м'яса можуть бути у жилі, соусі або у вигляді паштету. Переваги:

  • апетитний запах та смак, які подобаються багатьом собакам;
  • м'які подушки зручно пережовувати;
  • велика кількість вологи, що сприяє профілактиці хвороб сечостатевої системи;
  • порційне пакування.

Однак такий корм має невеликий термін служби і його незручно брати із собою у подорож.

Сухий корм

Для виготовлення сухих кормів використовують суміш м'яса, злаків та овочів, які висушуються до видалення вологи. Корм зберігає аромат та смак, характеризується такими особливостями:

  • зручністю для дозованої годівлі;
  • тривалим терміном служби;
  • підходить як ласощі для дресирування;
  • зміцнює та очищає зуби, запобігаючи хворобам зубів та ясен;
  • економно витрачається.

Деякі собаки відмовляються від сухого корму, оскільки він поступається апетитністю натуральному і вологому. А також такий корм не містить достатньо вологи.

Вибираємо корм з урахуванням особливостей собаки

При виборі збалансованого раціону для вихованця необхідно враховувати його особливості:

  1. Для собак, схильних до переїдання, краще підібрати низькокалорійний корм. А ось для тих улюбленців, хто погано набирає вагу, технологи розробили склад для набору ваги.
  2. Представлені корми для стерилізованих собак. При виборі корму для кастрованих собак, як дрібних, так і великих порід, краще проконсультуватися з ветеринаром.
  3. Для активних собак та цуценят необхідно підбирати корм, насичений поживними речовинами для поповнення енергії. Для малорухливих вихованців краще підібрати дієтичний склад.
  4. Для собак, схильних до алергії, підбирають гіпоалергенний корм, у складі якого немає продуктів, здатних викликати алергічну реакцію.
  5. Особливості породи. Зараз досить просто підібрати збалансований корм для мініатюрних, середніх та навіть гігантських порід собак.

Сьогодні асортимент кормів дуже різноманітний. Є навіть раціон для собак із білою вовною. Тому при виборі варто орієнтуватися не тільки на особливості породи, а й на смаки вихованця.

Вибір корму в залежності від уподобань собаки

Асортимент смаків різноманітний, тому кожен господар може підібрати склад, враховуючи смакові уподобання вихованця: з ягняти, індичкою, яловичиною, рисом, куркою, кроликом, лососем, бараниною, олениною, качкою, яблуком, диким кабаном, рибою.

Вибір з урахуванням віку

Виробники пропонують різні лінійки кормів з урахуванням віку: для цуценят, для юніорів, для дорослих та літніх собак. Не варто годувати дорослу вихованців кормом для щенят або юніорів. Їхній склад характеризується високою калорійністю для заповнення запасів енергії. Регулярно таке харчування призводить до набору зайвої ваги.